Sychrovské slavnosti

Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat na první ročník Sychrovských slavností, které se budou konat v barokním duchu 10.8. 2019 v zahradách státního zámku Sychrov.

Spolek Honorata pro vás ve spolupráci s Kentaur agency s.r.o. připravily bohatý program, kde si každý najde své. Program započne v 10:00 příchodem účinkujících a slavnostními salvami a utichne před 19 hodinou.

Účinkující: kejklíř Milan Jonáš, šermíři Spolku Honorata, sokolníci společnosti Falconia, tanečnice Gracia Honorata, kat Jiřík z Kyšperka, mušketýři Wiemarského regimentu, bubeníci ze Spolku Mortem … celkem na 40 účinkujících.

A co dál: v dobovém ležení pro děti budou připraveny hry, a výstavka zbraní a zbrojí, v ptačinci přehlídka téměř sedmi desítek dravých ptáků a sov.

Na co se těšit: v programu uvidíte mj. premiéru vystoupení o Třech mušketýrech a zákeřné Milady de Winter a exkluzivní vystoupení Zloděj sokolů s 3 desítkami účinkujících, které chystáme pouze pro zámek Sychrov.

Co by vás mohlo zajímat: Naše programy jsou povětšinou interaktivní a tak si návštěvníci z našich akcí odnášejí intenzivní zážitky. Je to optimální akce pro rodiny s dětmi a příznivce historie.

Linky: Facebooková událosthttps://www.facebook.com/events/373215419931564/

Informace na webuhttp://www.honorata.cz/sychrovske-slavnosti/

Zámek Sychrov na webu: https://www.zamek-sychrov.cz/cs

Vstupenky: lze zakoupit v předprodeji na portálu evstupenka.cz za zvýhodněných podmínek http://websale.evstupenka.cz/liberec/myprofile/list/titledetail/30548-sychrovske-slavnosti

Mediálním partner: ČRO Liberec

Za šíření informací o naší akci po svých známých Vám budeme velice vděčni.